Poznaliśmy rywali w Givova Junior Cup27.01.2016r.
W ciągu trzech styczniowych i lutowych weekendów w szkolnej hali w Tuchomiu odbędzie się kolejna edycja piłkarskiego turnieju dla dzieci i młodzieży Givova Junior Cup. Zawody rozgrywane są w tym roku łącznie w sześciu kategoriach wiekowych i jak zwykle wybieramy się w okolice Bytowa. Czerwono-niebiescy desygnują na tę imprezę team rocznika 2006. Rywalizację, która nas najbardziej interesuje przewidziano na niedzielę 31 stycznia o godz.10.00.

Do zmagań przystąpi osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. Organizatorzy przeprowadzili losowanie, w wyniku którego drużyna AP 2012 MKS Debrzno trenowana przez Roberta Oleksiewicza trafiła do drugiej, a przeciwnikami będą U2 Bytów Czerwoni, Olimpijczyk Kwakowo i Jedynka Kartuzy. Pierwszą tworzą z kolei: Myśliwiec Tuchomie, U2 Bytów Niebiescy, Kaszubia Studzienice i Byki Słupsk.

Ogółem program turnieju zawiera 20 spotkań (dwanaście w grupach i osiem w fazie play off), pojedyncze potrwa 2 razy 7 minut. Co ciekawe, odmiennie niż poprzednio po wstępnej części rozgrywek teoretycznie jeszcze każda drużyna może zająć... pierwszą lokatę, ponieważ nawet najsłabsze ekipy z obydwu grup wystąpią w ćwierćfinałach, a nie "z automatu" o pozycje od piątej do ósmej.