Zimowa impreza juniorów B odwołana10.02.2016r.
Nie dojdzie do skutku przewidziany na niedzielę 14 lutego w Debrznie halowy turniej dla juniorów młodszych. Zamierzeniem klubu była organizacja zawodów dla piłkarzy z roczników 1999 i 2000 w obsadzie przynajmniej pięciozespołowej. Niestety, nasze plany spełzły tym razem na niczym.

Według stanu na wczoraj na liście startowej widniały cztery kluby, tzn. AP Szczecinek, AP Człuchów, Tęcza Brusy i MKS Debrzno. Kilka drużyn, chociaż chciało się u nas pojawić, z powodu kolizji terminów z podobnymi imprezami odmówiło przyjazdu, inne mają problemy kadrowe czy finansowe. W związku z tym tegoroczna edycja rywalizacji juniorów B została skreślona z kalendarza, podobnie zresztą jak to było dwanaście miesięcy wcześniej.