21 lutego turniej w Szczecinku16.02.2016r.
Oprócz imprezy w Sępólnie Krajeńskim, o której pisaliśmy wczoraj, zespół Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno rocznika 2002, prowadzony przez Sebastiana Stalkę zaliczy w nadchodzący weekend start w zawodach w Szczecinku. Turniej oficjalnie nazwany "Noworocznym" rozpocznie się w niedzielę o godz.10.00 w hali Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Jasnej 2.

Do zmagań przystąpi najprawdopodobniej sześć teamów, chociaż pierwotnie organizatorzy zakładali obsadę ośmiodrużynową. Niestety, wycofały się dwa zgłoszone wcześniej zespoły Chojniczanki Chojnice, stąd zmniejszona stawka i zamysł, aby zamiast w grupach rywalizować systemem każdy z każdym. To może się jeszcze zmienić, ponieważ szczecineccy działacze czynią starania o dokooptowanie w zastępstwie za chojniczan jednej lub najlepiej dwóch drużyn.

Jeśli tak się nie stanie w grze wezmą udział poza dwoma ekipami AP Szczecinek także przedstawiciele Pioniera 95 Borne Sulinowo, Czarnych Czarne, U-2 Bytów i czerwono-niebiescy z Debrzna.