Sesja fotograficzna juniorów C215.03.2016r.
9 marca w budynku klubowym MKS-u przy Stadionie Miejskim przeprowadzono okolicznościową sesję fotograficzną dla zawodników drużyny juniorów C2. Zdjęcia wykonywał trener tej ekipy Sebastian Stalka, a efekt tego spotkania prezentujemy poniżej.

To jak sądzimy przyjemna pamiątka dla piłkarzy, swoista nagroda za dobrą postawę w zimowym sezonie halowym, a przy okazji także reklama naszego darczyńcy, czyli firmy TRILUX, która to, jak warto przypomnieć, ufundowała w ubiegłym roku dwa komplety strojów dla grup młodzieżowych Akademii Piłkarskiej działającej w klubie znad Debrzynki. Zapraszamy do obejrzenia galerii fotek...