zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Pomorzem Potęgowo środa 27 marca godz.12.25 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
poniedziałek 25 marca godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 26 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 26 marca godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 28 marca godz.16.00-17.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 26 marca godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 28 marca godz.16.00-17.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F1
wtorek 26 marca godz.17.00-18.00 hala sportowa SP Debrzno
JUNIORZY F2
poniedziałek 25 marca godz.17.15-18.15 hala sportowa SP Debrzno
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 26 marca godz.16.00-17.00 hala SP Debrzno
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER; poniedziałek 25 marca godz.17.15-18.15 hala sportowa SP Debrzno
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER; wtorek 26 marca godz.17.00-18.00 hala sportowa SP Debrzno
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 26 marca godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 28 marca godz.16.00-17.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 26 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; poniedziałek 25 marca godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKTUALNOŚCI
Pani kapitan postrzelała, drużyna zwyciężała
03.05.2016r.
Ekipa juniorów E2 w drugim wiosennym turnieju klasy okręgowej, rozegranym dzisiaj w Chojnicach (awansem z 8 maja), zdobyła komplet punktów i wywalczyła pierwsze miejsce w imprezie. Zespół Roberta Oleksiewicza pokonał Lidera II Rychnowy 10:0 oraz gospodarzy, Chojniczankę II 3:2. Najskuteczniejsza w teamie czerwono-niebieskich była Zuzanna Karwacka, która pięciokrotnie lokowała futbolówkę w bramce rywali!
Zawód sprawił człuchowski Piast, bowiem zawodnicy tego klubu nie pojawili się na zawodach, przez co rywalizacja została niestety ograniczona do zaledwie trzech spotkań w wymiarze czasowym 2 razy 15 minut.
Wyniki i strzelcy goli dla MKS-u:
MKS Debrzno- Lider II Rychnowy 10:0 (Karwacka 4, J. Oleksiewicz 3, Szlaga 2, Brzykcy)
Piast Człuchów- Chojniczanka II Chojnice 0:3 (walkower) Chojniczanka II Chojnice- MKS Debrzno 2:3 (Kaczyński, Karwacka, J. Oleksiewicz)
Piast Człuchów- Lider II Rychnowy 0:3 (walkower) MKS Debrzno- Piast Człuchów 3:0 (walkower)
Lider II Rychnowy- Chojniczanka II Chojnice 2:7
MKS: Brzykcy, W. Górecki, Kaczyński, Karwacka, Kieruj, Kowalczyk, Miszewski, J. Oleksiewicz, Szajgin, Szczur, Szlaga, M. Wegner