Pani kapitan postrzelała, drużyna zwyciężała03.05.2016r.
Ekipa juniorów E2 w drugim wiosennym turnieju klasy okręgowej, rozegranym dzisiaj w Chojnicach (awansem z 8 maja), zdobyła komplet punktów i wywalczyła pierwsze miejsce w imprezie. Zespół Roberta Oleksiewicza pokonał Lidera II Rychnowy 10:0 oraz gospodarzy, Chojniczankę II 3:2. Najskuteczniejsza w teamie czerwono-niebieskich była Zuzanna Karwacka, która pięciokrotnie lokowała futbolówkę w bramce rywali!

Zawód sprawił człuchowski Piast, bowiem zawodnicy tego klubu nie pojawili się na zawodach, przez co rywalizacja została niestety ograniczona do zaledwie trzech spotkań w wymiarze czasowym 2 razy 15 minut.

Wyniki i strzelcy goli dla MKS-u:

MKS Debrzno- Lider II Rychnowy 10:0 (Karwacka 4, J. Oleksiewicz 3, Szlaga 2, Brzykcy)
Piast Człuchów- Chojniczanka II Chojnice 0:3 (walkower)
Chojniczanka II Chojnice- MKS Debrzno 2:3 (Kaczyński, Karwacka, J. Oleksiewicz)
Piast Człuchów- Lider II Rychnowy 0:3 (walkower)
MKS Debrzno- Piast Człuchów 3:0 (walkower)
Lider II Rychnowy- Chojniczanka II Chojnice 2:7

MKS: Brzykcy, W. Górecki, Kaczyński, Karwacka, Kieruj, Kowalczyk, Miszewski, J. Oleksiewicz, Szajgin, Szczur, Szlaga, M. Wegner