Wyróżnienie szczególnego znaczenia dla MKS-u07.06.2016r.
W trakcie wielkiej imprezy odbywającej się z okazji Dnia Dziecka na Rynku Miejskim w minioną sobotę spotkało nasz klub ogromne wyróżnienie. Oto głosami dzieci ze szkół z terenu miasta i gminy Debrzno to właśnie czerwono-niebiescy otrzymali Order Uśmiechu!

Tak jak zostało to wyartykułowane podczas podziękowań ze sceny w trakcie pikniku to dla emkaesiaków nieoceniony splendor, dostrzeżenie wspólnej pracy, jaką wykonują na co dzień wszyscy ludzie zaangażowani w działalność Akademii Piłkarskiej czy patrząc szerzej całego klubu- od dzieci i ich rodziców, przez trenerów po osoby funkcyjne. Jednocześnie stanowi to duże zobowiązanie, aby przedsięwzięcie nadal rozwijać, kontynuować w dobrym kierunku. Ta nagroda to dla nas zaszczyt!

Najmłodsi adepci piłkarskiej sztuki (roczniki 2008-2011) wraz z trenerem Pawłem Władyczakiem odbyli tego dnia, w specyficznym miejscu, na polbrukowej nawierzchni w centrum miasta, pokazowe zajęcia szkoleniowe. Z pewnością byli wśród obserwujących trening także i tacy, którzy po raz pierwszy zetknęli się z akademią MKS-u. Sądząc po reakcjach zebranych na placu bardzo się podobało...