Otrzymaliśmy następny terminarz, na starcie Chojniczanka25.07.2016r.
W pierwszy weekend września rozpoczną się rozgrywki w okręgówce juniorów rocznika 2005 (i młodsi). Prezentujemy dziś trzeci (po seniorach i juniorach C1) kalendarz gier emkaesiaków, tym razem właśnie w kategorii wiekowej D2. Zespół Sławomira Słonki od jesieni zamienia odbywającą się przez minione dwa lata rywalizację turniejową na Orlikach na rzecz tej na naturalnej murawie (i nie w formule turniejów, a pojedynczych potyczek), choć oczywiście na boisku o skróconych wymiarach.

Czerwono-niebiescy podobnie jak ich trzy lata starsi koledzy z juniorów C1 znaleźli się w pięciodrużynowej grupie, a związek zdecydował o systemie czterorundowym. W tym roku czeka więc naszych piłkarzy osiem mistrzowskich spotkań, a ponieważ w ostatniej kolejce pauzują zakończą tę część zmagań tydzień wcześniej niż pozostałe ekipy. Niebawem zamieścimy cały plan konfrontacji jesiennych, dla wszystkich uczestników ligi, a będzie on widoczny w menu w zakładce JUNIORZY-KLASA OKRĘGOWA-D2. Poniżej kolejność meczów MKS-u, na tę chwilę bez podania konkretnych dat i godzin, bo te będą znane trochę później.

3/4 września MKS- Chojniczanka Chojnice
10/11 września AP Człuchów- MKS