1 sierpnia wracają do treningów juniorzy C127.07.2016r.
Kończy się powolutku okres przerwy w zajęciach szkoleniowych dla drużyny rocznika 2002 (i młodsi), czyli tej trenowanej przez Sebastiana Stalkę, która będzie grać pod szyldem juniorów C1. W poniedziałek 1 sierpnia o godz.18.30 na Stadionie Miejskim premierowe spotkanie w starym gronie. Zapraszamy wszystkich piłkarzy (i piłkarki!), którzy reprezentowali MKS w poprzednim sezonie, zachęcamy również nowych kandydatów na futbolistów, którzy chcieliby spróbować swoich sił.

W okresie przygotowawczym team debrzneński rozegra co najmniej dwa mecze sparingowe. Pierwszy odbędzie się w czwartek 18 sierpnia o godz.18.00 w Debrznie, a przeciwnikiem będzie Football Academy Fair Play Złotów. Tydzień później 25 sierpnia, też o 18.00 zmierzymy się na wyjeździe z Pogonią Łobżenica.