Łukasz Płóciennik trenerem drużyny juniorów F1 08.08.2016r.
Sygnalizowaliśmy już, że najmłodsza ekipa, jaka będzie reprezentować czerwono-niebieskie barwy w nadchodzącym sezonie 2016/2017 w klasie okręgowej to juniorzy rocznika 2008 (i młodsi), a zatem wg nomenklatury związkowej juniorzy F1. Zawodnicy dotychczas prowadzeni w ramach Akademii Piłkarskiej przez Pawła Władyczaka przejdą pod trenerską kuratelę Łukasza Płóciennika.

Naturalnie "Płota" to osoba świetnie znana i doskonale zadomowiona w debrzneńskim środowisku futbolowym. Przypomnijmy tylko dla porządku, iż jest czynnym piłkarzem drużyny seniorów naszego klubu (nieprzerwanie od marca 2009 roku), a ponadto w przeszłości, przez trzy lata (2012-2015) opiekował się teamem juniorów B MKS-u. W poprzedniej edycji rozgrywkowej pracował w Piaście Człuchów (jesienią juniorzy B, wiosną juniorzy D1) oraz w AP Człuchów (w rundzie rewanżowej juniorzy B). Obecnie wraca do ekipy znad Debrzynki w roli szkoleniowca.

W środę 10 sierpnia o godz.16.00 zaplanowano pierwszy trening dla tej grupy wiekowej. Zapraszamy małych futbolistów wraz z rodzicami nieco wcześniej, tj. o 15.45, gdyż przed zajęciami omówimy wszelkie szczegóły organizacyjne związane m.in. ze zgłoszeniem do rozgrywek, udziałem w turniejach mistrzowskich i towarzyskich itd.