Niedługo impreza dla "dzikich" drużyn14.08.2016r.
Nieprzerwanie od 2003 roku organizujemy wakacyjny turniej "dzikich" drużyn dla dzieci i młodzieży i nie inaczej będzie teraz. W środę 24 sierpnia 2016r. o godz.10.00 na Orliku przy Stadionie Miejskim odbędzie się czternasta edycja tej cieszącej się zwykle dużym wzięciem imprezy, na którą zapraszamy młodych miłośników futbolu- uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkól ponadgimnazjalnych.

Zgodnie z regulaminem w najmłodszej kategorii mogą zagrać trzynastolatkowie (i oczywiście młodsi), a więc ci, którzy w roku szkolnym 2015/2016 byli jeszcze w podstawówkach. Analogicznie będzie z gimnazjum (w naszym turnieju to roczniki 2000, 2001 oraz 2002) i w przypadku najstarszej kategorii, gdzie mogą wystąpić tegoroczni maturzyści. Zachęcamy do startu zarówno mieszkańców Debrzna i okolic, jak i wszystkich zainteresowanych spoza naszej gminy, czy nawet czasowo, w okresie przerwy w nauce, przebywających w Grodzie Dzika.

Zgłoszenia drużyn (mogą się składać z dowolnej liczby osób, przy czym jednocześnie na boisku będzie przebywać sześć w przypadku uczniów szkół podstawowych oraz pięć w gronie gimnazjalistów i uczęszczających do szkół ponadgimnazjalnych) przyjmujemy pod numerem telefonu 609 266 529 lub bezpośrednio w biurze klubowym w budynku przy stadionie od poniedziałku do piątku w godz.9.00-19.00. Lista startowa zostanie zamknięta w dniu rozegrania turnieju o godz.9.30.

Na czołowe trzy zespoły we wszystkich kategoriach czekają puchary, statuetki otrzymają także królowie strzelców, a okolicznościowy upominek ekipa, która zaprezentuje się pod najbardziej oryginalną nazwą. Do zobaczenia za dziesięć dni!

Letnie zawody są częścią realizowanego przez MKS zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. "Sport dla każdego-Debrzno 2016" dofinansowanego przez Miasto i Gminę Debrzno.