W Wierzchowie Dworcu sześć punktów ośmiolatków10.09.2016r.
Nigdy dotąd tak młody zespół nie reprezentował MKS-u w regularnych zmaganiach o mistrzowskie oczka. Pierwszy raz desygnowaliśmy bowiem do sportowej rywalizacji drużynę rocznika 2008 (i młodsi), która właśnie dzisiaj na przyszkolnym obiekcie w Wierzchowie Dworcu przeszła chrzest bojowy. Dzieci prowadzone przez Łukasza Płóciennika zagrały w turnieju z rówieśnikami z Człuchowa, Rychnów i Przechlewa.

Niemal cała dziesiątka chłopców debiutowała w lidze, wyjątkiem był Bartosz Oleksiewicz, który w sezonie 2015/2016 wystąpił w jednej imprezie ekipy rocznika 2006. Czerwono-niebiescy odnieśli w sobotnie przedpołudnie dwa zwycięstwa (2:1 z AP Człuchów oraz 3:1 z Liderem Rychnowy), ulegając na koniec imprezy 1:3 JFA Przechlewo.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu na mecze szerokiemu gronu Rodziców. Drugie zawody w rundzie jesiennej odbędą się na naszym Orliku przy Stadionie Miejskim w Debrznie w sobotę 24 września o godz.10.00.

Wyniki i strzelcy bramek dla MKS-u:

AP Człuchów- Lider Rychnowy 3:1
Lider Rychnowy- JFA Przechlewo 2:4
MKS Debrzno- AP Człuchów 2:1 (Rudziński, Czyżykowski)
JFA Przechlewo- AP Człuchów 4:2
Lider Rychnowy- MKS Debrzno 1:3 (Czyżykowski 2, Kulicki)
MKS Debrzno- JFA Przechlewo 1:3 (Rudziński)

MKS: Czyżykowski, Domek, Gwiździel, Kulicki, Marchewka, B. Oleksiewicz, Paczkowski, Paprota, Rudziński, Szyszka