Wygrana i dwie porażki juniorów E1 12.09.2016r.
W inauguracyjnym turnieju klasy okręgowej rocznika 2006 (i młodsi), czyli juniorów E1, rozegranym dzisiaj w Przechlewie czerwono-niebiescy prowadzeni od niedawna przez Pawła Władyczaka (zastąpił Roberta Oleksiewicza) zajęli trzecią lokatę. Nasi młodzi piłkarze, dowodzeni przez Panią Kapitan Zuzannę Karwacką, odnieśli jedną wygraną, w pozostałych spotkaniach ustępując przeciwnikom.

W pierwszej potyczce przegraliśmy z JFA Przechlewo 0:2, tracąc obydwie bramki w drugiej połowie 20-minutowej rywalizacji. Drugi występ był o niebo lepszy, gdyż debrznianie odprawili chojnickiego Kolejarza wysokim 5:0. W ostatnim starciu, najbardziej interesującym i zaciętym, z Szarżą Krojanty, mimo dwukrotnego prowadzenia (1:0 i 2:1) w końcówce straciliśmy dwa gole i tym samym trzy punkty, które były blisko. Bez dramatyzowania jednak, pograli w sporym wymiarze czasowym wszyscy, każdy zawodnik mógł się wykazać, otrzymał szansę udowodnienia swojej wartości.

Dziękujemy Rodzicom (Aleksandra Karwacka, Agnieszka Ślaska-Kubińska oraz Janusz Kieruj), obecnym w Przechlewie i kibicującym drużynie. Druga impreza w rundzie jesiennej odbędzie się w piątek 23 września o godz.17.00 na Orliku w Charzykowach. Gospodarzem będzie Szarża.