Zuzanna Belter też pojedzie na zgrupowanie 19.09.2016r.
W dniach 22-25 września we Władysławowie Chłapowie odbędą się konsultacje futbolowej kadry województwa pomorskiego dziewcząt w kategorii U-16. Miło nam poinformować, iż podobnie jak jej młodsza koleżanka klubowa Zuzanna Karwacka (U-13), również Zuzanna Belter będzie miała okazję uczestniczyć w sprawdzianie pod okiem prowadzącego omawiany zespół trenera Krzysztofa Własnego.

Zuzia wraz ze szkoleniowcem, który opiekuje się nią na co dzień w drużynie juniorów C1 MKS-u Debrzno Sebastianem Stalką, była kilka dni temu na wstępnym sprawdzianie w Gdyni, po którym otrzymała szansę wyjazdu na mini-zgrupowanie. Czy zaowocuje to dalszymi powołaniami trudno już teraz stwierdzić, jednak z pewnością będzie to dla niej kolejne cenne doświadczenie sportowe. Powodzenia!

Lista uczestniczek najbliższych konsultacji i przynależność klubowa:

Oliwia Aronowska Pogoń Tczew
Zuzanna Belter MKS Debrzno