Dwa mecze dyskwalifikacji Wegnera29.09.2016r.
Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na wczorajszym posiedzeniu ukarała zawodnika drużyny seniorów MKS-u Debrzno Pawła Wegnera karą odsunięcia od gry w dwóch spotkaniach ligowych. Przypomnijmy, że zawieszenie jest spowodowane czerwoną kartką, jaką ujrzał piłkarz czerwono-niebieskich w niedzielnej potyczce na własnym boisku z Jantarią Pobłocie.

Najskuteczniejszy napastnik debrzneński nie wystąpi zatem zarówno w prestiżowych derbach z Piastem w Człuchowie 1 października, jak również w zaplanowanej na 8 października konfrontacji u siebie z Diamentem Trzebielino. Trener Paweł Władyczak będzie mógł ponownie wziąć go pod uwagę przy tworzeniu kadry dopiero na wyjazdowy mecz z Wybrzeżem Objazda, który odbędzie się 16 października.