Godne uwagi: podwójny konkurs dla młodzieży!11.10.2016r.
Lubisz sport, a w szczególności piłkę nożną? Sprawnie operujesz językiem ojczystym w piśmie albo chciałbyś utrwalić czy zareklamować na filmiku młodzieżowe wydarzenie futbolowe w mieście nad Debrzynką oraz samą działalność Akademii Piłkarskiej MKS-u? Uczysz się w szkole podstawowej lub gimnazjum? To jest właśnie propozycja dla Ciebie. Ogłaszamy trwający aż do 30 czerwca 2017r. specjalny konkurs dla dzieci i młodzieży, w którym możecie sprawdzić się w dwóch kategoriach.

Po pierwsze zachęcamy gorąco do odwiedzania Stadionu Miejskiego w Debrznie w trakcie meczów mistrzowskich wszystkich grup juniorskich naszego klubu jak również hali sportowej, gdzie chociażby w grudniu będziemy organizować doroczny cykl turniejów dla poszczególnych roczników dzieci ćwiczących w AP MKS-u. Aby stanąć w konkursowe szranki należy po prostu napisać relację z meczu/turnieju z udziałem młodych czerwono-niebieskich i wysłać ją mailem na adres: sebastian.michno@interia.pl. Trudne? Sądzimy, że absolutnie w zasięgu Waszych niemałych przecież możliwości, dlatego czekamy na odzew.

Druga i jak myślimy równie atrakcyjna część konkursu (niezależna od opisywanej powyżej), to stworzenie filmiku (o długości maksymalnie pięciu minut) promującego AP 2012 MKS Debrzno. Pomysłowość, inwencja, oryginalność- te atrybuty będą wysoko cenione i wierzymy, że podołacie wyzwaniu. Gotowe dzieła w formie plików prosimy przesyłać na adres: arek.lewenko@interia.pl. Naturalnie autorów najciekawszych relacji oraz filmów nagrodzimy. Zapraszamy serdecznie!