Radawnica i Złotów na szlaku wychowanków Akademii MKS-u 17.11.2016r.
Dzisiejszego popołudnia spora grupa zawodników trenujących w naszej Akademii Piłkarskiej pojechała w ramach zajęć szkoleniowych na mecze sparingowe. Rocznik 2005 zawitał do Radawnicy, natomiast ich rok młodsi koledzy wybrali się do Złotowa.

Sławomir Słonka zabrał do nowego obiektu w gminie Złotów szesnastu podopiecznych. Czerwono-niebiescy wystąpili w składzie: Wojciech Bielecki, Dariusz Gołębiewski, Szymon Górecki, Kamil Janke, Hubert Kaczmarczyk, Zuzanna Karwacka, Dawid Kujawski, Hubert Lange, Szymon Maza, Jakub Oleksiewicz, Tomasz Olszowy, Tymoteusz Pachura, Dominik Pikulik, Mikołaj Stryszyk, Norbert Wieszewski, Piotr Wojciechowski. W mini-turnieju rywalizowali z uczniami szkoły w Radawnicy, z roczników 2003 i 2004.

Młodsza drużyna, pod wodzą Pawła Władyczaka, zmierzyła się z ekipą Football Academy Fair Play Złotów szkoloną przez Adama Ziółkowskiego. Debrznian reprezentowali: Patryk Bednarczyk, Mikołaj Brzykcy, Maksymilian Czyżykowski, Jakub Florek, Wiktor Górecki, Jakub Kaczyński, Konrad Kieruj, Marko Klimek, Kamil Kowalczyk, Kacper Miszewski, Oliwia Sekta, Mateusz Szajgin, Mateusz Szczur, Szymon Szlaga, Marek Śledziński i Wojciech Zembrzycki.

Serdecznie podziękowania dla Rodziców (Anna i Radosław Szlaga, Gabriela Pikulik, Grzegorz Janke, Michał Maza) oraz Michała Kawczaka za pomoc w organizacji transportu na towarzyskie potyczki.