Pałucki Pierwszy Krok w Wapnie- będziemy tam!10.12.2016r.
11 grudnia juniorzy C1 MKS-u prowadzeni przez Sebastiana Stalkę odkryją nowe tereny w historii swoich występów w turniejach halowych. Czerwono-niebiescy wybiorą się jutro do miejscowości Wapno, oddalonej o około 85 km na południowy wschód od Debrzna. Tamtejsza Unia jest organizatorem imprezy pod nazwą "Pałucki Pierwszy Krok", w której w roczniku 2002 weźmie udział łącznie aż dwanaście drużyn.

Gospodarze ogłosili podział drużyn na grupy. W pierwszej znalazły się ekipy Unii Wapno, Sokoła Damasławek, Błękitnych II Owińska, Dębu Potulice, Juranda Koziegłowy i AP 2012 MKS Debrzno, drugą tworzą natomiast Unia II Wapno, Nielba Wągrowiec, Sparta Janowiec Wielkopolski, Błękitni Owińska, Czarni Nakło nad Notecią i SPN Szamotuły.

Druga faza (play off) to spotkania kolejno o jedenaste, dziewiąte, siódme, piąte miejsca oraz półfinały i mecze o trzecią i pierwszą lokatę. Emkaesiacy (jedyni reprezentanci Pomorza) będą mieli okazję zmierzyć się z zespołami z województw wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego, co już samo w sobie jest wartościowe. Powodzenia!