Korekta w terminarzu halówki 04.01.2017r.
6 i 8 stycznia kibice interesujący się rozgrywkami Debrzneńskiej Halowej Ligi Piątek Piłkarskich obejrzą pokaźną, liczącą ogółem aż dwadzieścia, porcję meczów. Jeden z nich odbędzie się o innej porze, niż to pierwotnie zakładaliśmy. Chodzi o potyczkę Ogrodowa/Gama Debrzno-Grom Barkowo.

Zespoły należące do czołówki tabeli miały zmierzyć się w niedzielę 8 stycznia o godz.19.15, czyli na sam koniec weekendu. Na prośbę barkowian, którzy godzą występy w Debrznie z udziałem w lidze w Sępólnie Krajeńskim, organizator w porozumieniu z ekipą "ogrodowych" przesunął spotkanie na początek kolejki. Aby nie burzyć wszystkim drużynom rozkładu godzinowego w terminarzu konfrontacja Ogrodowej/Gama z Gromem rozpocznie się już o 13.25, a zatem przed pozostałymi meczami.