Debrzneńska drużyna wybierze się na Givova Junior Cup 2017 25.01.2017r.
Od wielu lat zjawiamy się w szkolnej hali w Tuchomiu, aby zaznaczyć udział (co najmniej w jednej kategorii wiekowej) w organizowanym przez tamtejszych miłośników futbolu turnieju dla dzieci i młodzieży. Nie inaczej będzie teraz, gdy zawodnicy ekipy juniorów C1 (rocznik 2002 i młodsi) udadzą się pod Bytów w sobotę 28 stycznia.

O godz.10.00 zabrzmi pierwszy gwizdek w kolejnej edycji imprezy pod nazwą Givova Junior Cup. Za nami oficjalne losowanie grup. Podopieczni opiekującego się od kilkunastu dni tym zespołem Łukasza Płóciennika znaleźli się w pierwszej, w której za rywali będą mieć Start Miastko, Dolinę Niepoględzie i Wierzycę Pelplin. W drugiej ślepy los umiejscowił teamy Orła Kołczygłowy, Myśliwca Tuchomie, Gwardii Koszalin i Elektro Pomiaru Parchowo.

Zaletą zawodów w Tuchomiu jest regulamin zakładający, iż wszystkie drużyny po fazie wstępnej awansują do ćwierćfinału, a więc teoretycznie istnieje możliwość wygrania imprezy nawet po zajęciu ostatniej lokaty w grupie...