Osiem ekip zagra w JFA Cup rocznika 200508.02.2017r.
12 lutego o godz.9.00 w hali Zespołu Szkół w Przechlewie rozpocznie się rywalizacja w piłkarskim turnieju Junior Football Academy Cup dla zawodników urodzonych w 2005 roku (i młodszych). Na tę imprezę zgłosiliśmy oczywiście zespół szkolony przez Sławomira Słonkę.

Drużyna AP 2012 MKS Debrzno zaprezentuje się w gronie ośmiu uczestników zawodów. Początkowo awizowano start nawet dziesięciu ekip, jednak wycofał się Gryf Słupsk, wykreślono z listy także drugi skład gospodarzy. Otrzymaliśmy już dokładny harmonogram gier. Mecze będą rozgrywane na dystansie 10 minut, postanowiono zrezygnować z dzielenia na grupy, obowiązuje system każdy z każdym.

Nasi futboliści zmierzą się kolejno z Radunią Stężyca, Chojniczanką Chojnice, Chojniczanką II Chojnice, JFA Przechlewo, Tucholanką Tuchola, Czarnymi Czarne oraz Irasem Czaplinek.