Mecz z Iskrą 90 minut później23.02.2017r.
Zmianie uległy najbliższe weekendowe plany ekipy seniorów naszego klubu. Zespół Pawła Władyczaka zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami rozegra kolejną sparingową potyczkę w sobotę 25 lutego z występującą na co dzień w IV lidze wielkopolskiej Iskrą Szydłowo, korekty dotknęła jednak godzina rozpoczęcia rywalizacji.

Drużyny wybiegną na sztuczną nawierzchnię boiska w Wałczu o godz.16.30, a nie jak uprzednio informowaliśmy o 15.00. W znacznej części spotkanie będzie zatem odbywać się przy oświetleniu elektrycznym. Wszystko spowodowane jest względami organizacyjnymi, czyli dostępnością obiektu w określonych godzinach.