Potyczki najmłodszych w poniedziałki06.04.2017r.
Trzy turnieje czekają zawodników rocznika 2008 (i młodsi) w rundzie wiosennej w rozgrywkach klasy okręgowej. Drużyna Łukasza Płóciennika w każdym z nich zagra po trzy mecze: z JFA Przechlewo, Liderem Rychnowy i AP Człuchów. Rywalizację w II części sezonu 2016/2017 zaczniemy dopiero w maju, lecz już teraz możemy podać dokładne terminy wszystkich imprez.

Kluby uczestniczące w zmaganiach w tej kategorii wiekowej porozumiały się, że zawody będą się odbywać nietypowo, gdyż zamiast w weekendy mali piłkarze wyjdą na boisko w poniedziałki. Zaangażowanie trenerów pracujących w niektórych klubach w prowadzenie więcej niż jednej drużyny i związana z tym kolizja kalendarzowa z innymi spotkaniami- głównie to spowodowało takie, a nie inne ustalenia. Poniżej prezentujemy wykaz turniejów juniorów F1.

8 maja 2017r. (poniedziałek) godz.17.00 (Człuchów)
29 maja 2017r. (poniedziałek) godz.17.00 (Debrzno)
12 czerwca 2017r. (poniedziałek) godz.17.00 (Wierzchowo Dworzec-gospodarzem Lider Rychnowy)