Mateusz Trela pojedzie do Gdyni na konsultację reprezentacji Pomorza16.04.2017r.
We wtorek 18 kwietnia 2017r., a więc już pojutrze, zawodnik drużyny juniorów C1 naszego klubu Mateusz Trela wybierze się wraz z trenerem Łukaszem Płóciennikiem do Trójmiasta na konsultację kadry Pomorza rocznika 2003, która odbędzie się na Stadionie Narodowym Rugby w Gdyńskim Centrum Sportu. Szkoleniowcy Szymon Hartman i Błażej Adamus, odpowiedzialni za tę kategorię wiekową w wojewódzkim związku, wystosowali powołania do osiemnastu piłkarzy, w tym tylko jednego z terenu podokręgu słupskiego, właśnie Treli.

To spore wyróżnienie dla piłkarza znajdującego się obecnie pod trenerską opieką wspomnianego wyżej Płóciennika oraz prowadzących zajęcia indywidualne Sebastiana Stalki i dodatkowo Pawła Władyczaka.

Po Zuzannie Karwackiej (regularne występy w reprezentacji okręgu dziewcząt U-13) oraz Zuzannie Belter (brała udział w podobnym sprawdzianie jesienią ubiegłego roku) to trzeci przedstawiciel klubu znad Debrzynki, który znalazł się w kręgu zainteresowań osób przeprowadzających selekcję w Pomorskim ZPN-ie. Trzymajmy kciuki za Mateusza!

Poniżej lista futbolistów, którzy stawią się w Gdyni:

1. Patryk Baranowski Gryf Wejherowo
2. Jakub Godlewski Gryf Wejherowo