Weekend pełen futbolowych emocji20.04.2017r.
Zbliżająca się sobota i niedziela (22/23 kwietnia) będzie obfitować w wydarzenia piłkarskie z udziałem drużyn reprezentujących nasz klub. Spoglądając w kalendarz na to, co czeka nas w przyszłości, w kolejnych tygodniach, to jedyny taki weekend w pierwszym półroczu trwającego roku, w którym na boisko wybiegną wszystkie ekipy (pięć!) czerwono-niebieskich. Prześledźmy zatem dokładnie zamierzenia emkaesiaków.

Jako pierwsi zaprezentują się najmłodsi debrznianie, którzy pod szkoleniową opieką Łukasza Płóciennika od sobotniego przedpołudnia (początek o 9.00) będą grać w Dębnicy w towarzyskim turnieju rocznika 2008 o nazwie "Lider Cup 2017". O tej imprezie szerzej pisaliśmy wczoraj. O godz.11.00 team Sławomira Słonki, czyli juniorzy D2 (rocznik 2005 i młodsi) pokaże się w Czarnem w derbowym meczu ligowym z Czarnymi. Popołudnie będzie należeć do drużyny Pawła Władyczaka, a zatem walczących o ligowy byt w okręgówce seniorów. Słowo "derby" zawsze powoduje wzmożone zainteresowanie kibiców i tym razem zapewne również tak się stanie. Emkaesiacy podejmą na Stadionie Miejskim Brdę Przechlewo, a obszerną zapowiedź tej potyczki umieścimy jutro.

W niedzielę do rywalizacji przystąpią pod wodzą P. Władyczaka juniorzy E1 (rocznik 2006 i młodsi), którzy udadzą się do Przechlewa na premierowy w rundzie wiosennej turniej o punkty w klasie okręgowej. Inauguracyjny gwizdek o godz.11.00. Jako ostatni znajdą się na boisku juniorzy C1 (rocznik 2002 i młodsi, trener Ł. Płóciennik), którzy o godz.16.00 zagrają u siebie z Chojniczanką Chojnice. Jak widać będzie więc działo się naprawdę dużo... Zapraszamy kibiców do bezpośredniego obserwowania poczynań naszych zawodników (i oczywiście zawodniczek!), a tych, którzy nie będą mogli tego uczynić osobiście zachęcamy do śledzenia informacji o wynikach pojawiających się na bieżąco na stronie internetowej.