MKS- Szarża w sobotę 3 czerwca już o godz.11.0030.05.2017r.
Przed nami futbolowe ostatki w kategorii juniorów C1. W 20. serii spotkań edycji 2016/2017 ekipa Łukasza Płóciennika zmierzy się na własnym boisku z Szarżą Krojanty, czyli drużyną, która zapewniła sobie końcowy triumf w naszej grupie klasy okręgowej. Spotkanie wg ustaleń Komisji ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN-u miało się odbyć obligatoryjnie 3 czerwca o 15.00, jednak piłkarze wyjdą na murawę cztery godziny wcześniej.

Prośbę o zmianę pory rozegrania zawodów wystosował nasz klub, zgodę wyrazili goście i związek. Organizacja meczu o przyjętej pierwotnie godzinie kolidowałaby z wyjazdem drużyny seniorów MKS-u do Sycewic oraz odbywającą się w Parku Miejskim imprezą z okazji Dnia Dziecka, której jednym z elementów będzie pokazowy trening grupy Akademii Piłkarskiej rocznika 2008 pod wodzą Ł. Płóciennika.