W Pucharze Polski na razie bez nas 04.08.2017r.
Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej opublikowała pary I rundy rozgrywek Pucharu Polski edycji 2017/2018 na naszym terenie. W tej fazie zmagań na placu boju staną 22 zespoły, z czego trzynaście gra na co dzień w klasie A, siedem w klasie B, jeden jest niezrzeszony (Bizon Wolinia) i jeden juniorski (Gryf Słupsk). Mecze odbędą się w środę 23 sierpnia 2017r. o godz.17.00, a już dzień później poznamy zestawienie II rundy planowanej na 6 września, m.in. z udziałem klubów klasy okręgowej, w tym oczywiście MKS-u Debrzno.

Warto przypomnieć, iż w myśl regulaminu rozgrywek pucharowych obowiązek udziału w nich dotyczy drużyn występujących od okręgówki wzwyż, pozostałe ekipy czynią to na zasadzie dobrowolności.

Przyjrzyjmy się zatem kto zagra za niespełna trzy tygodnie:

Bizon Wolinia- Rowokół Smołdzino
Błękitni Motarzyno- Słupia Kobylnica