Dobre mecze trójki debrznian 07.08.2017r.
Troje zawodników MKS-u gościło w poprzednim tygodniu w Trójmieście, gdzie miało okazję zaprezentować swoje umiejętności w sparingowych spotkaniach piłkarskich. W środę 2 sierpnia Mateusz Trela wziął udział w barwach Lechii Gdańsk w konfrontacji z rówieśnikami z warszawskiej Legii, natomiast Zuzanna Karwacka i dowołana w ostatniej chwili debiutantka Oliwia Sekta zagrały w sobotę 5 sierpnia w Kadrze Pomorza U-13 w potyczce z Ząbkovią Ząbki.

Gdyby oceniać te mecze jedynie przez pryzmat wyników więcej powodów do zadowolenia miałyby dziewczęta, ponieważ pokonały rywalki spod Warszawy 3:1, z kolei Trela wraz z kolegami z Gdańska uległ zdecydowanie Legii 0:5. Dla nas ważne były jednak opinie trenerów dotyczące postawy piłkarzy znad Debrzynki, a te okazały się jak najbardziej pozytywne. W przypadku Sekty może to zaowocować następnymi sprawdzianami, konsultacjami w reprezentacji województwa, bo co do przydatności Z. Karwackiej i M. Treli do tego grona nikt już nie ma wątpliwości... Brawo czerwono-niebiescy!

Dziękujemy za zaangażowanie przy wyjazdach dzieci na towarzyskie mecze Rodziców, tj. Anny i Krzysztofa Trelów oraz Aleksandry i Krystiana Karwackich.