W okręgówce seniorów po pięć piłek dla klubu od darczyńcy08.08.2017r.
Wzorem lat poprzednich również w edycji 2017/2018 kluby zrzeszone w Pomorskim Związku Piłki Nożnej, grające na szczeblu od IV ligi przez klasę okręgową po klasę A, uzyskają wsparcie w postaci ufundowania sprzętu sportowego ze strony sponsora-darczyńcy, jakim jest współpracująca z wojewódzką centralą futbolową firma Marba-Sport spod Gdańska.

W zbliżającej się kampanii w przypadku okręgówki, w której gra MKS Debrzno wchodząc w szczegóły będzie to wysokiej jakości pięć piłek meczowych Puma Evo Power Vigor 1.3 Statement. Jednocześnie najnowszy projekt omawianej firmy, czyli specjalistyczny internetowy sklep piłkarski no.10.pl, stał się sponsorem tytularnym trzech grup klasy okręgowej oraz sześciu grup klasy A na Pomorzu.