Sparing z Widzewem niestety odwołany 22.08.2017r.
Szkoda... Mocno liczyliśmy na ciekawą konfrontację towarzyską juniorów D1 MKS-u (rocznik 2005 i młodsi) Sławomira Słonki z przebywającym na obozie w Człuchowie Widzewem Łódź, jednak do potyczki zaplanowanej na dzisiejsze przedpołudnie w Ględowie nie doszło. Trener ekipy z Miasta Włókniarzy poinformował nas, iż na koniec pobytu na Pomorzu czterech jego podopiecznych rozchorowało się, a dwóch innych doznało kontuzji, w związku z powyższym spotkanie nie miało sensu.

Miejmy nadzieję, że młodzi piłkarze RTS-u zawitają jeszcze w przyszłości w nasze rejony i będzie możliwość zorganizowania kontrolnego meczu. Tymczasem czerwono-niebiescy skupiają się już na przygotowaniach do wyjazdowej próby z Jantarem Ustka w I lidze wojewódzkiej. W nadmorskiej miejscowości zaprezentujemy się w sobotę 26 sierpnia o godz.13.00.