Terminarzowe roszady22.09.2017r.
Sporo przetasowań zaistnieje w najbliższym czasie w kalendarzu meczów mistrzowskich drużyn juniorskich MKS-u. Z różnych przyczyn, zarówno na naszą prośbę, jak i rywali czerwono-niebieskich zmieniono terminy rozegrania kilku spotkań oraz jednego turnieju "orlikowego". Ale po kolei...

Juniorzy B, zespół prowadzony przez Łukasza Płóciennika, wyjazdową konfrontację z Szarżą Krojanty stoczą dopiero we wtorek 26 września o godz.16.45, a nie jak wcześniej planowano w sobotę 23 września o godz.11.00.

Juniorzy D1, występujący pod wodzą Sławomira Słonki w I lidze wojewódzkiej, mecz w Redzie z tamtejszą Jedynką zaczną 60 minut później, tj. 21 października w samo południe, a nie o godz.11.00.

Juniorzy D2 szkoleni przez Pawła Władyczaka, potyczkę kończącą rundę jesienną (z Liderem Rychnowy w niedzielę 29 października) zainaugurują o godz.10.30, a nie o 12.00.

Impreza juniorów E1, której gospodarzem są Czarni Czarne miała się odbyć w niedzielę 22 października o godz.10.00, ale ostatecznie dojdzie do skutku w poniedziałek 23 października o 17.00.

To nie koniec zmian, ponieważ niemal na pewno inne będą terminy domowych spotkań emkaesiaków z Chojniczanką Chojnice w juniorach D1 i D2. Mecz rocznika 2005 (już raz zresztą przekładany) miał zostać rozegrany w środę 27 września o godz.17.00, ale w związku z powołaniem dwóch zawodników z Chojnic na konsultację Kadry Pomorza przeciwnicy zawnioskowali o ponowną korektę. Oprócz tego także w roczniku 2006 (mecz w Debrznie przewidziany jest na sobotę 7 października o godz.11.00) należy się spodziewać innej daty i godziny. W obydwu przypadkach trwają ustalenia, o ich rezultatach oczywiście poinformujemy.