5:0 Kadry Pomorza, kolejne dwie bramki Zuzanny Karwackiej 02.10.2017r.
Drugie zwycięstwo w drugim meczu sezonu 2017/2018 międzyokręgowych rozgrywek reprezentacji wojewódzkich dziewcząt w kategorii U-13 zanotowały futbolistki z naszego regionu. Kadra Pomorza, prowadzona przez Karola Złonkiewicza i Hannę Dryję, odniosła bezproblemową wygraną 5:0 z Lubuskim ZPN-em, a do wiktorii walnie przyczyniła się debrznianka Zuzanna Karwacka, strzelczyni dwóch goli. Co ważne, pozostałe trzy trafienia zaliczyła także mieszkanka powiatu człuchowskiego, Celina Cupa z Lidera Rychnowy.

Korekcie uległo i miejsce i godzina rozpoczęcia niedzielnego meczu. Dziewczyny zagrały w miejscowości Długie o godz.13.30, a nie w Gorzowie Wielkopolskim o 11.00, jak wcześniej awizowaliśmy. Boisko w Długiem jest nam znane o tyle, iż drużyny MKS-u uczestniczące w letnim turnieju w Dobiegniewie w 2015 roku rozgrywały tam niektóre swoje spotkania w grupach eliminacyjnych.

Cieszy bardzo dobra dyspozycja Zuzi, która odgrywa niepoślednią rolę w pomorskim teamie. Brawo i oby tak dalej. Tradycyjnie dziękujemy za informacje o przebiegu meczu, które otrzymaliśmy od mamy piłkarki, Aleksandry Karwackiej.

Jesienią gdańską ekipę czeka jeszcze najważniejszy sprawdzian, czyli potyczka z Wielkopolskim ZPN-em. Dojdzie do niej w Gdyni najprawdopodobniej we wtorek 24 października.