Mikołajkowa impreza w Czarnem07.12.2017r.
W sobotę 9 grudnia o godz.9.30 w szkolnej hali w Czarnem odbędzie się mikołajkowy turniej piłki nożnej dla dzieci urodzonych w 2007 roku (i młodszych). W stawce liczącej osiem ekip znajdzie się również zespół AP 2012 MKS Debrzno trenowany przez Bartłomieja Licę.

Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy, a najlepsze dwie z każdej z nich awansują do półfinału, pozostałe zagrają o lokaty od piątej do ósmej. Na koniec przewidziano mecze o poszczególne miejsca. Obowiązywać więc będzie identyczny regulamin jak w zmaganiach rocznika 2005 rozegranym w minioną sobotę w Debrznie. Pojedyncze spotkanie potrwa 14 minut bez przerwy na zmianę stron.

Oprócz czerwono-niebieskich w zawodach wezmą udział dwa teamy gospodarzy (pod szyldem SP Czarne), także po dwa AP Szczecinek i Canarinhos Skórzewo (woj. wielkopolskie), a poza tym Hubertus Biały Bór.