1% przyniósł 1126 złotych15.12.2017r.
Ósmy raz bilansujemy akcję przekazywania jednego procenta należnego podatku na rzecz MKS-u Debrzno. Miło nam donieść, że za pośrednictwem warszawskiej Fundacji "Partnerstwo" na podstawie umowy darowizny na konto klubu niedawno (dokładnie 30 listopada) wpłynęło 1126 złotych. Nie jest to wprawdzie rekordowy "urobek" (taki zanotowaliśmy za 2010r., gdy budżet emkaesiaków został zasilony kwotą 1595 zł.), ale w porównaniu np. z podsumowaniem roku 2015, gdy sympatycy czerwono-niebieskich wsparli nas sumą 617 złotych, mamy znaczący postęp.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przekazania choćby skromnej złotówki i informujemy, że jak zawsze całość środków będzie spożytkowana na cele statutowe, czyli zakup sprzętu sportowego. A od stycznia 2018 roku zaczynamy dziewiąte wydanie naszej zbiórki, ale o szczegółach napiszemy w swoim czasie...