W sobotę i niedzielę zagrają roczniki 2002 i 200705.01.2018r.
Na 6 i 7 stycznia w hali Szkoły Podstawowej zaplanowano dwa ostatnie turnieje dziecięce w piłce nożnej z cyklu imprez świąteczno-noworocznych organizowanych przez MKS. Najpierw przystąpią do zmagań zawodnicy z rocznika 2002 (i młodsi), a nazajutrz futboliści urodzeni w 2007 roku (i młodsi). W obydwu na starcie stanie po dziewięć drużyn.

W sobotnich zawodach w starszej kategorii obok gospodarzy, czyli ekipy AP 2012 MKS Debrzno szkolonej przez Łukasza Płóciennika, zaprezentują się Czarni Czarne (dwa zespoły), Lider Rychnowy, Kamionka Kamień Krajeński, Pogoń Łobżenica, Polonia Jastrowie, GTS Lipka i FA Fair Play Złotów.

Na drugi dzień pokażą swoje umiejętności dwie drużyny AP 2012 MKS Debrzno (w zastępstwie Bartłomieja Licy poprowadzi je Paweł Władyczak), również dwa teamy Chojniczanki Chojnice, a oprócz tego odwiedzą nas piłkarze AP Człuchów, Sokoła Wyczechy, FA Fair Play Złotów, AP Szczecinek i Kolejarza Chojnice.

Początek gier za każdym razem o godz.9.00, koniec rywalizacji około 14.30. Przewidziano najpierw fazę grupową, a następnie spotkania o poszczególne lokaty. Na wszystkie zespoły czekają pamiątkowe puchary, futboliści trzech czołowych w obu rocznikach otrzymają medale, a ponadto osobne wyróżnienia trafią do najlepszych bramkarzy, królów strzelców i MVP turniejów. Zapraszamy na nasze imprezy kibiców!