Zuzia wraz z Kadrą Pomorza triumfowała w Malborku15.01.2018r.
Pełnym sukcesem reprezentacji województwa pomorskiego U-13 zakończył się halowy turniej Lotos Griffin Cup dziewcząt, który odbył się wczoraj w Malborku. Futbolistki Karola Złonkiewicza i Hanny Dryi wywalczyły pierwszą lokatę w gronie ośmiu ekip, a dla nas miłym akcentem była niepoślednia rola, jaką odegrała w imprezie zawodniczka MKS-u Debrzno Zuzanna Karwacka.

W rozgrywkach grupowych kadrowiczki wygrały z KTS-K GOSRiT Luzino 3:0, następnie zremisowały 1:1 z Pogonią Tczew (gol Karwackiej), aby na koniec pokonać gospodynie zawodów z Olimpico Malbork 2:1 (dwie bramki Zuzi). W decydującej fazie (półfinał z LZS Bojano i finał z AP LG Gdańsk) scenariusz spotkań był identyczny, tzn. bezbramkowe remisy oraz lepiej wykonywane karne (dwa razy po 4:3) przez Kadrę Pomorza! W przypadku debrznianki najpierw była sportowa złość (obroniony przez bramkarkę strzał), a potem wielka radość, bo decydującego karnego w meczu o pierwsze miejsce z gdańszczankami wykonywała właśnie piłkarka z Grodu Dzika.

Gratulujemy udanego występu drużynie i naszej "czerwono-niebieskiej", którą jak już informowaliśmy czeka teraz sprawdzian sparingowy z Pragą Warszawa, 20 stycznia w Gdyni.