Weźmiemy udział w charytatywnym turnieju w Słupsku28.01.2018r.
Anonsujemy kolejną imprezę, w której pokaże swoje futbolowe umiejętności debrzneńska młodzież. Otóż ekipa juniorów D2 (rocznik 2006 i młodsi) czerwono-niebieskich w sobotę 24 lutego zagości w Słupsku, gdzie będzie rywalizować w gronie dziewięciu innych zespołów w turnieju halowym w ośrodku sportowo-rekreacyjnym im. Tadeusza Gwiżdża przy ul. Niedziałkowskiego 2.

Zawody organizowane przez tamtejszego Gryfa zostały objęte patronatem Prezydenta Słupska Roberta Biedronia, a także Pomorskiego Związku Piłki Nożnej i będą mieć charakter charytatywny. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji "Nadzieja" w Słupsku. Naturalnie jeszcze za wcześnie, aby przedstawić pełną listę uczestników zmagań, zrobimy to w tygodniu poprzedzającym wyjazd drużyny Pawła Władyczaka do Grodu nad Słupią.