Skromna obsada zawodów w Przodkowie15.02.2018r.
W niedzielę 18 lutego o godz.10.00 w hali widowiskowo-sportowej w Przodkowie odbędzie się kolejny turniej z serii nazwanej Przodkowo Cup. Tym razem na boisku zaprezentują się drużyny z rocznika 2005 (i młodsi), w tym podopieczni Sławomira Słonki z AP 2012 MKS Debrzno. Zespół znad Debrzynki pierwszy raz pojawi się w tym obiekcie.

Kiedy przed niemal trzema tygodniami informowaliśmy o starcie czerwono-niebieskich w imprezie na ziemi kartuskiej do turnieju zapisanych było dziewięć klubów i pisaliśmy, iż ta liczba może ulec zmianie. Nie przypuszczaliśmy jednak, że niestety nie w tę stronę, o której myśleliśmy, zarówno my, jak i organizatorzy. Otóż ostatecznie do gry przystąpi tylko pięć ekip. Oprócz MKS-u będą to gospodarze z GKS-u Przodkowo, a ponadto Sztorm Mosty, UKS Orły Tczew i KS Sulmin.

Zagramy systemem każdy z każdym, potem czołowe cztery teamy stoczą dodatkowe boje półfinałowe, a następnie o trzecie i pierwsze miejsce.