Zmagania halowe zakończymy w Wałczu01.03.2018r.
Drużyna juniorów D2 (rocznik 2006 i młodsi) 4 marca zawita do Wałcza, aby tak jak w poprzednim roku wziąć udział w halowym turnieju o puchar burmistrza tego miasta Bronisławy Towalewskiej, organizowanym przez tamtejszego Orła oraz Gminę Miejską. Czerwono-niebieskimi w zastępstwie Pawła Władyczaka pokieruje tym razem Dariusz Zabrocki, a nasi zawodnicy skonfrontują się z sześcioma innymi ekipami.

Oprócz teamu AP 2012 MKS Debrzno w zawodach wystąpią trzy zespoły Orła, a ponadto Polonia Jastrowie, Iskra Szydłowo i Korona Człopa. Impreza odbędzie się systemem "każdy z każdym", pojedynczy mecz potrwa 12 minut. Początek turniejowych gier w niedzielę o godz.10.00 w obiekcie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków na osiedlu Dolne Miasto. Będzie to najprawdopodobniej ostatni sprawdzian pod dachem debrzneńskiej, futbolowej młodzieży zimą 2018 roku.