Rocznik 2009 sparował w Przechlewie20.03.2018r.
Podopieczni Dariusza Piekarskiego z drużyny juniorów F1 MKS-u Debrzno pojechali w poniedziałek w ramach treningu na towarzyską konfrontację z ekipą JFA Przechlewo. Drużyny rywalizowały w hali tamtejszej szkoły podstawowej. W meczu trwającym półtorej godziny padło mnóstwo goli (wg nas 19, wg gospodarzy jeden mniej), a czerwono-niebiescy walczyli bardzo dzielnie z ekipą złożoną częściowo ze starszych o rok adeptów futbolu.

Dla debrznian gole strzelali Maksymilian Czyżykowski (7!), Antoni Sadowski, Antoni Pazdzioch i Wojciech Kalla. Oprócz tych zawodników w sparingu zagrali: Aleks Czyżykowski, Jakub Jaśkiewicz, Bartosz Karbownik, Tomasz Lamot, Marek Majewski, Miłosz Szyszka, Maja Zakrzewska i Tymon Zakrzewski.

Dziękujemy Rodzicom (Aleksandra i Krzysztof Czyżykowscy, Karol Jaśkiewicz i Marek Pazdzioch) za pomoc w organizacji wyjazdu do Przechlewa.