zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Pomorzem Potęgowo środa 27 marca godz.12.25 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
poniedziałek 25 marca godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 26 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 26 marca godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 28 marca godz.16.00-17.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 26 marca godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 28 marca godz.16.00-17.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F1
wtorek 26 marca godz.17.00-18.00 hala sportowa SP Debrzno
JUNIORZY F2
poniedziałek 25 marca godz.17.15-18.15 hala sportowa SP Debrzno
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 26 marca godz.16.00-17.00 hala SP Debrzno
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER; poniedziałek 25 marca godz.17.15-18.15 hala sportowa SP Debrzno
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER; wtorek 26 marca godz.17.00-18.00 hala sportowa SP Debrzno
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 26 marca godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 28 marca godz.16.00-17.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 26 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; poniedziałek 25 marca godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKTUALNOŚCI
Najmłodsi też wybiegną na boiska
10.04.2018r.
Poznaliśmy daty wszystkich dziewięciu turniejów klasy okręgowej w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018. Rzecz dotyczy trzech kategorii wiekowych, w których rywalizują drużyny MKS-u Debrzno, a zatem juniorów E1 (rocznik 2007 i młodsi), juniorów E2 (rocznik 2008 i młodsi) oraz juniorów F1 (rocznik 2009 i młodsi). Najwcześniej przystąpią do gry ci pierwsi, bo już w zbliżającą się sobotę 14 kwietnia.
Co ważne, w każdym z przywoływanych tutaj przypadków czerwono-niebiescy będą gospodarzem imprez odbywających się na Orliku przy Stadionie Miejskim. Przypominamy jednocześnie, że w II części kampanii mamy innych (w przeważającej większości) przeciwników niż jesienią, a wynika to z przyporządkowania do nowych grup (na podstawie rezultatów sprzed kilku miesięcy) "silnych" z "silnymi" i "słabszych" ze "słabszymi".
Prezentujemy wykaz ligowych zawodów z godzinami i miejscami ich rozgrywania.
I turniej- 14 kwietnia 2018r. (sobota) godz.10.00 Bytów
II turniej- 6 maja 2018r. (niedziela) godz.11.00 Debrzno
III turniej- 26 maja 2018r. (sobota) godz.11.00 Przechlewo
I turniej- 21 kwietnia 2018r. (sobota) godz.11.00 Chojnice
II turniej- 12 maja 2018r. (sobota) godz.11.00 Debrzno
III turniej- 2 czerwca 2018r. (sobota) godz.14.00 Niepoględzie
Juniorzy F1 (U-2 Bytów, AP Człuchów, JFA Przechlewo, MKS Debrzno)
I turniej- 28 kwietnia 2018r. (sobota) godz.14.30 Przechlewo
II turniej- 19 maja 2018r. (sobota) godz.10.00 Człuchów
III turniej- 10 czerwca 2018r. (niedziela) godz.11.00 Debrzno