Obiekt Kolejarza zamiast "Modraka"17.04.2018r.
Mecz 18. serii rozgrywek I ligi wojewódzkiej juniorów D1 Chojniczanka Chojnice-MKS Debrzno odbędzie się w niedzielę 22 kwietnia 2018r. o godz.17.30 na boisku z naturalną nawierzchnią przy ul. Lichnowskiej, czyli na stadionie Kolejarza, a nie jak wcześniej zakładano na sztucznej murawie popularnego "Modraka".

Zmiana nastąpiła dzisiaj w momencie, gdy chojnicki klub zorientował się, iż w terminarzu nastąpiła kolizja i o jednakowej porze miałyby zostać rozegrane w jednym miejscu... dwa (!) spotkania mistrzowskie (oprócz naszego także Chojniczanka-Jaguar Gdańsk w I lidze wojewódzkiej juniorów B), co oczywiście byłoby niemożliwe.