Zmiana terminu meczu z Liderem24.04.2018r.
Kończące sezon 2017/2018 spotkanie ligowe juniorów D2 MKS Debrzno- Lider Rychnowy miało się odbyć w niedzielę 3 czerwca o godz.16.00, podobnie zresztą jak dwa pozostałe w tej serii, tj. Kolejarz Chojnice- Chojniczanka Chojnice oraz JFA Przechlewo- AP Człuchów. Na solidarną prośbę klubów Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN dokonała jednak małej korekty.

Młodzi piłkarze czerwono-niebieskich oraz Lidera zagrają więc już w sobotę 2 czerwca o godz.10.00. Powodem roszady w kalendarzu była kolizja ze spotkaniami klasy okręgowej seniorów Echo Biesowice- MKS Debrzno (godz.16.00) oraz Jantaria Pobłocie- Piast Człuchów (godz.13.00), które mają zostać rozegrane tego samego dnia. Ponieważ Paweł Władyczak trenuje zarówno dorosłą ekipę emkaesiaków, jak i właśnie juniorów D2, a Marcin Żukowski zajmuje się szkoleniem zawodników rocznika 2006 (i młodszych) w Rychnowach i jednocześnie gra w teamie seniorów Piasta, korekta w terminarzu była logiczna i uzasadniona.