Nietypowa pora spotkania z Szarżą01.05.2018r.
Przewidziane początkowo na niedzielę 6 maja 2018r. o godz.14.00 spotkanie klasy okręgowej juniorów B MKS Debrzno- Szarża Krojanty odbędzie się dwa dni wcześniej, tj. już w piątek 4 maja 2018r. o godz.10.00. Niemal w ostatniej chwili na prośbę gości i za aprobatą naszego klubu nastąpiła zmiana w kalendarzu ligowych meczów na przyznać to trzeba dość oryginalną porę konfrontacji...

Wbrew pozorom dzień rozegrania potyczki i godzina jej rozpoczęcia nie do końca musi dziwić czy też zaskakiwać. Piątkowe przedpołudnie odpowiada obydwu stronom (zawodnikom, którzy mają wolne od nauki szkolnej, ale i trenerom prowadzącym zespoły), stąd takie, a nie inne rozwiązanie.

Czerwono-niebiescy po zwycięstwie w Chojnicach bardzo chcieliby kontynuować dłużej dobrą passę i mimo absencji Sebastiana Petreckiego (pauza za czerwoną kartkę) oraz Jakuba Nykiela (cztery "żółtka" w sezonie) zrewanżować się za wysoką (3:8!) porażkę, poniesioną jesienią na boisku w Krojantach. Zarówno my, jak i Szarża nie walczymy w lidze o zaszczyty (stawką jest de facto co najwyżej szósta lokata w tabeli), lecz mimo to spodziewamy się ciekawego meczu.