Pikulik zaproszony na testy do Lecha01.06.2018r.
Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników związanych z Akademią Piłkarską 2012 MKS-u Debrzno Dominik Pikulik pojutrze stawi się na obiekcie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu, aby wziąć udział w grze kontrolnej z rówieśnikami z rocznika 2006, organizowanej przez tamtejszego Lecha. Jest to kolejne wyróżnienie dla niespełna 12-letniego piłkarza czerwono-niebieskich.

Przypomnijmy, iż Pikulik od kilku miesięcy uczestniczy również w konsultacjach Kadry Pomorza (w ostatniej, 22 maja w Gdyni w towarzyskiej potyczce z Lechią Gdańsk wypadł bardzo dobrze, m.in. zdobywając dwa gole), a na co dzień jest futbolistą drużyny juniorów D1 MKS-u, grającej w I lidze wojewódzkiej. Ponadto w grudniu ubiegłego roku wraz z czterema innymi kolegami z Grodu Dzika przebywał na czterodniowym campie w Warszawie, realizowanym przez Polską Akademię Futbolu-Sport Future- Polskie Orły Janusza Dajwłowskiego, szkoleniowca współpracującego z klubem znad Debrzynki.

Brawa dla Dominika, jego trenera Sławomira Słonki i Rodziców! Trzymamy kciuki!