Utrzymali pierwsze miejsce04.06.2018r.
Juniorzy E2 zajęli pierwszą lokatę w rozgrywkach swojej grupy klasy okręgowej w rundzie wiosennej. Przesądziły o tym punkty zdobyte w sobotę w dalekim Niepoględziu, gdzie pojechali podopieczni Łukasza Płóciennika. Wygraliśmy w tej miejscowości ze Startem Miastko 5:1 oraz przegraliśmy z gospodarzami z Doliny Gałąźnia Wielka 3:5. Do trzeciego spotkania (z Kolejarzem Chojnice) nie doszło, ponieważ rywale nie przyjechali na imprezę.

Wszystkim trzem drużynom związek przyzna zapewne walkowery, a o możliwej absencji chojniczan dowiedzieliśmy się już dwa dni wcześniej, goszcząc w Grodzie Tura na meczu juniorów B z Kolejarzem. Przykra to sprawa, bo jedziemy przysłowiowe "pół dnia" wiele kilometrów, aby zagrać tylko dwie potyczki...

W Niepoględziu każdy wygrał z każdym, a więc MKS, Start i Dolina (wliczając oczywiście wspomniane walkowery) zgromadziły po sześć oczek. To oznaczało, że w tabeli zachowano status quo, czyli pierwszeństwo dla emkaesiaków. Rocznik 2008 zakończył ligowe zmagania, ale przed teamem znad Debrzynki jeszcze ciekawy sprawdzian w Złotowie, gdyż wybieramy się tam w sobotę 9 czerwca na tradycyjny turniej "Chrupek Cup".

Podziękowania dla Elżbiety Borowiak za pomoc w organizacji wyjazdu na zawody.

Wyniki meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

MKS Debrzno- Start Miastko 5:1 (M. Czyżykowski 2, Dudek, Kulicki, Paczkowski)
Dolina Gałaźnia Wielka- MKS Debrzno 5:3 (Kulicki 2, M. Czyżykowski)
Dolina Gałąźnia Wielka- Start Miastko 1:2
Start Miastko- Kolejarz Chojnice 3:0 (walkower)
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 0:3 (walkower)
Kolejarz Chojnice- Dolina Gałąźnia Wielka 0:3 (walkower)

MKS: M. Czyżykowski, Domek, Dudek, Fąs, Gwiździel, Kulicki, F. Lange, Marchewka, Paczkowski, Paprota