Zapraszamy na III turniej siatkówki plażowej im. Sylwestra Nylca14.06.2018r.
Dokładnie za tydzień, 21 czerwca miną trzy lata od śmierci Sylwestra Nylca, jednego z najbardziej zasłużonych dla futbolowej drużyny seniorów naszego klubu zawodników, potem także trenera oraz cenionego darczyńcy. Zawsze w okolicach tej daty uświadamiamy sobie jak niezwykle szybko biegnie czas... Od smutnych wydarzeń, gdy żegnaliśmy naszego Kolegę upłynęło bowiem już niemal 36 miesięcy. Warto w tym miejscu przypomnieć, że "Sylwa" był miłośnikiem nie tylko "kopanej", ale też wielu innych aktywności sportowych, w tym siatkówki.

W związku z tym identycznie jak w latach 2016-2017 środowisko siatkarskie miasta i gminy Debrzno przy symbolicznym wsparciu MKS-u uczci pamięć Sylwka okolicznościowym turniejem Jego imienia w plażowej odmianie tej dyscypliny sportu. Bezpośrednio w organizację przedsięwzięcia są zaangażowani Aleksandra Nylec i Karol Gromowski oraz pomagający im Jan Płaczek.

Serdecznie zatem zapraszamy sympatyków "siatki" (uczestników i rzecz jasna kibiców) w sobotę 16 czerwca 2018r. o godz.16.00 na towarzyskie zawody, które odbędą się na boisku nad jeziorem Staw Miejski. Ponadto informujemy, iż osiem dni później, tj. 24 czerwca 2018r. (niedziela) o godz.8.00 w Kościele WNMP w Debrznie odbędzie się msza intencyjna za Sylwka, a ta rocznicowa, zamówiona przez przyjaciół z MKS Debrzno, zostanie odprawiona w czwartek 21 czerwca 2018r. o godz.18.00.