Zgłosiliśmy sześć drużyn20.06.2018r.
Dzisiaj mija termin zgłaszania zespołów do rozgrywek mistrzowskich w sezonie 2018/2019 prowadzonych przez Podokręg Słupski Pomorskiego Związku Piłki Nożnej i (w przypadku IV ligi seniorów i juniorskich lig wojewódzkich) bezpośrednio przez Pomorski ZPN. Informujemy, iż MKS Debrzno będzie reprezentować w zbliżającej się kampanii sześć ekip.

Oprócz seniorów, którzy jak wiadomo wystąpią w klasie okręgowej, czerwono-niebiescy zaistnieją także w okręgówce juniorów B (rocznik 2002 i młodsi), juniorów C2 (rocznik 2005 i młodsi), juniorów D1 (rocznik 2006 i młodsi), juniorów E1 (rocznik 2008 i młodsi) oraz juniorów E2 (rocznik 2009 i młodsi). W porównaniu z edycją 2017/2018 nie będzie w rywalizacji o punkty teamu rocznika 2007 (i młodsi).

O ile skład ligi dorosłej drużyny emkaesiaków jest znany, to na razie nie wiadomo nic co do podziału na grupy i ich liczebności w kategoriach wiekowych dzieci i młodzieży, do których anonsowaliśmy nasze zespoły. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, Komisja ds. Rozgrywek w Słupsku w ciągu kilkunastu dni zapewne ogłosi decyzję w tym zakresie.