Dwucyfrówka na minusie oraz dwie wygrane juniorów E1 01.10.2018r.
W drugim turnieju klasy okręgowej rocznika 2008 (i młodsi) podopieczni Łukasza Płóciennika wywalczyli na Orliku w Czarnem sześć punktów. W imprezie, której gospodarzem był Sokół Wyczechy czerwono-niebiescy zwyciężyli właśnie ten zespół 4:1 oraz pokonali Kolejarza Chojnice 4:0. Niestety, oprócz tego (w meczu de facto otwierającym zawody) przegraliśmy bardzo wysoko, bo aż 1:10 z JFA Przechlewo...

Po dwóch turniejach debrznianie umocnili się na drugim miejscu w tabeli swojej grupy. Ligowy debiut stał się udziałem kolejnej dziewczynki w naszym klubie, czyli Oliwii Galskiej. Ostatnia impreza w tej rundzie odbędzie się w Przechlewie, a zaplanowano ją na sobotę 20 października o godz.13.00.

Wyniki spotkań i strzelcy goli dla MKS-u:

JFA Przechlewo- MKS Debrzno 10:1 (Kulicki)
Kolejarz Chojnice- Sokół Wyczechy 1:2
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 4:0
Sokół Wyczechy- MKS Debrzno 1:4 (Paczkowski 2, M. Czyżykowski, Kulicki)
Sokół Wyczechy- JFA Przechlewo 0:4
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 4:0 (Kulicki 2, M. Czyżykowski 2)

MKS: Białek, M. Czyżykowski, Domek, Fąs, Galska, Kulicki, F. Lange, Paczkowski, Paprota, Szyszka