"Gabi Bis" sprzyja naszej młodzieży03.10.2018r.
Bardzo miło nam poinformować, iż do grona darczyńców pomagających dzieciom i młodzieży z Akademii Piłkarskiej MKS-u dołączyła w ostatnim czasie kolejna firma. Obecnie chodzi o przedsiębiorstwo "Gabi Bis" sp. z o.o. spółka komandytowa, mające swoją główną siedzibę w Wielkopolsce, a dokładnie w miejscowości Piaski koło Łęki Opatowskiej. Przy walnym udziale władz miasta i gminy Debrzno firma, która ma niebawem zainwestować mocno w tereny związane z Inkubatorem Przedsiębiorczości w Cierzniach, na wstępie wyasygnowała znaczącą kwotę na pozyskanie sprzętu sportowego dla grup juniorskich czerwono-niebieskich znad Debrzynki.

Na dobry początek współpracy nabyliśmy nowy komplet strojów marki VIGO z przeznaczeniem dla drużyny rocznika 2006 (i młodsi) prowadzonej przez Pawła Władyczaka. Juniorzy D1 zagrali już w świeżuteńkich "szatach" w niedzielę 30 września w Chojnicach wygrywając z Chojniczanką 4:2 i umacniając się w ścisłej czołówce klasyfikacji klasy okręgowej. Trzymamy kciuki za dalsze udane występy tej i wszystkich pozostałych grup dziecięcych i młodzieżowych emkaesiaków. Koszulki dla dwunastolatków dodatkowo opatrzyliśmy (z tyłu, pod numerem) logo podmiotu "Trilux", czyli stałego partnera, od wielu lat pomagającego klubowi.

Znaczek "Gabi Bis" znalazł się z kolei także w dziale SPONSORZY na stronie internetowej MKS-u, a my dodamy jeszcze tylko, że w najbliższych tygodniach dzięki meblarskiemu darczyńcy dokonamy następnych zakupów sprzętu z myślą o potrzebach debrzneńskich adeptów futbolu. Serdeczne dzięki!