Kolejność identyczna, JFA przed MKS-em08.10.2018r.
Drugi turniej klasy okręgowej juniorów E2 (rocznik 2009 i młodsi) i... dokładnie taka sama klasyfikacja w czołówce. Drużyna JFA Przechlewo na Orliku przy Stadionie Miejskim w Debrznie odniosła komplet czterech zwycięstw i powiększyła przewagę w tabeli nad MKS-em do ośmiu punktów. Podopieczni Dariusza Piekarskiego poza porażką z przechlewianami (1:3) potknęli się również w zremisowanym 1:1 meczu z Piastem Człuchów.

Pozostałe dwie konfrontacje dość łatwo padły łupem czerwono-niebieskich (7:0 z Czarnymi Czarne i 3:0 z Kolejarzem Chojnice). Nasi mali piłkarze w dobrym stylu uplasowali się na drugim miejscu w sobotnich zawodach i taką samą lokatę zajmują przed ostatnią imprezą rundy jesiennej, przewidzianą na 28 października o godz.11.00 w Człuchowie.

Rezultaty meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Czarni Czarne- Kolejarz Chojnice 0:1
MKS Debrzno- Czarni Czarne 7:0 (M. Czyżykowski 3, Szyszka 2, A. Czyżykowski, samobójcza)
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 5:0
MKS Debrzno- Piast Człuchów 1:1 (M. Czyżykowski)
JFA Przechlewo- Czarni Czarne 3:0
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 1:1
JFA Przechlewo- MKS Debrzno 3:1 (M. Czyżykowski)
Piast Człuchów- Czarni Czarne 3:0
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 3:0 (Sadowski 2, A. Czyżykowski)
Piast Człuchów- JFA Przechlewo 0:2

MKS: Białek, A. Czyżykowski, M. Czyżykowski, Gwiździel, Jaśkiewicz, Kaczor, Kalla, Karbownik, Majewski, Pazdzioch, Sadowski, Szyszka